FURNITURE / Tables / Dinner table 10895036
nr 1089 5036
DINNER TABLE
1940s/1950s, diameter: 115 cm, height: 75 cm, 2 st ilägg,
1940-/50-tal, diameter: 115 cm, höjd: 75 cm, 2 st ilägg
Condition: fanérskador
1000
SEK 800
Monday February 13 2017
at 20:35:19
800 kr
1.000 kr
700 kr